« Úvod | MUŽI,VY PLÉMĚ HADÍ :) »

HODNEJ POLDA A.... JEŠTĚ HODNĚJŠÍ POLDA :)

Odjakživa mám slabost pro uniformy,tedy lépe řečeno pro jejich mužské nositele.Nemůžu si pomoct ,působí to sexy ! Ti muži mají šmrnc a budí respekt..je jedno ,že v civilu byste v nich marně hledaly všechny ty hasiče,policajty,bachaře,vojáky :)
Dneska se mi stala taková milá,nemilá příhoda. Zastavila mě hlídka -policejní… jedu si pěkně svým otlučeným LOUDOU ( sněhová kalamita na ústupu,proto jsem vyjela i já)když tu náhle na silnici vstoupí cosi hráškově zeleného a mává to plácačkou,ukazujíc v místa kde mám zastavit.
Ajajjjj říkám si v duchu,a v reálu tlačím úsměv přes okénko :) způsobně s blinkrem jsem zastavila a přemýšlela,že když se rychle znovu rozjedu a šlápnu LOUDOVI na krk :) tak mě stejně chytnou.
Otevřela jsem tedy dveře a smyslně si odepnula pás :)
„Dobrý den paní řidičko,prosím Vaše doklady od vozidla“ ……….. já tu větu čekala tedy,ale když jsem zrakem zavadila o příslušníka,lapla jsem po dechu… už hodně,ale hodně dlouho jsem neviděla něco tak pěknýho :) ten chlap měl oči jako klon Kevina Costnera s Brusem Willisem dohromady :) dlouhý řasy tak,že když mrknul brnkaly mu o kšilt čepice:) rty vykrojený do srdce a dolíííčky-na ty já jako trpím :) o výšce min 190cm nebylo pochyb,zuby jak z reklamy a hlas jako med .
Když mě podruhé upozornil na to, že LOUDA popojíždí a že by bylo dobré zatáhnout ruční brzdu-učinila jsem tak a s úsměvem jsem se jala hledat požadované doklady…policman pomalu začal obchaázet LOUDU,občas se sklonil,popošel blíž a jako by nevěřil svému policejnímu zraku,přistoupil ke mně,kde já již držíc doklady vystoupila jsem z auta aby jako viděl že se zas tak nebojim :)
„Copak máte v kufru?“ v tu chvíli mě napadlo,že hledají nějakou mrtvolu,a tak jsem řekla jen „ Já tam mám plno věcí i mrtvý gumy“ :) nevím kde se ta drzost ve mně vzala,ale jeho to rozesmálo a dokonce chtěl po mě kufr otevřít..tak byl statečnej :) jen jsem se rovnou práskla ,že lékarnička je asi malinko…rok prošlá-netrval na její identifikaci.
No viděl co viděl,dvě píchlé gumy,kanystr,hever,deku… „Radši to zavřete“ řekl s tlumeným smíchem. “Dechovou zkoušku provádět asi nemusíme co říkáte?“ má odpověď,že po alkoholu nejezdím ani na kole byla dostačující a opět jsem zahlídla ten záblesk bržděného smíchu a a já si řekla „Tak hochu,já tě prostě rozesměju naplno“
Povídám mu „máte pěkný rukavice,takový jsem kdysi prodávala,je vidět že na vás nešetří :) a on- „Víte ,že máte prasklý světlo?“ a já „to víte,LOUDA je celej otlučenej,jsem již třetí majitelka“ :)
A on „Víte,že se to může pokutovat až 500,-kč“ a já „Taková sazba..neni to protizakonný?“ a on to seženete někde na vrakovišti za pár korun…
„To asi ano,ale neumím to vyměnit,to víte,když je ženská sama má s některými věcmi problém“ ..a dojatě jsem polkla… chápavě přikývl a podal kolegovi doklady ke kontrole.Kolega pokývl,jako že na pozdrav a já rozšafně zamávala..v tu chvíli ten hezounek zase už šmejdil a tentokrát se mu nelíbily moje kola… „jsou letní a sjetý víte to?“ no já jela naposledy někdy na podzim,dnes je to výjimka a sjetý říkáte? Nepovidejte,jak se to pozná?“ Hrála jsem o čas,vyslechla si školení o gumách a popoháněla v duchu toho druhýho aby už ty papíry vrátil.
„taky Vám to rezne…ale fest“
„jjj to vím,to sem si taky všimla,napadlo mě to zaretušovat lakem na nehty,ale nedělaj rodinné balení“.. a byl můj,tím jsem ho rozesmála a pěkně naplno :)
Pravím mu,že LOUDA,je na oko sice kripl,ale uvnitř je tahoun,že jeho technický stav odráží moje duševno,že mají asi akci,páč jsem viděla jejich kolegy,že hodně mluvím když jsem nervozní mu asi došlo :)
Kolega vrátil doklady,hodnej polda mě doprovodil k autu,otevřel mi dveře,podal doklady a řekl“ mladá pani,dneska je to jen se slovní upomínkou nechte to opravit ať můžete jezdit celoročně „ a usmál ::) já na to kývla že jako chápu a že děkuju že byl tak hodnej a že doufám že už mě nechytne :) „ Cesty jsou nevyzpitatelné,ale kdybych Vás příště chytil zase já,budu doufat že už v AUTĚ :) NECHTE LOUDU v klidu odejít :)
Oba jsme se začali smát a já měla chuť mu napsat rtěnkou mobil na čelo :)

20.01.2010 00:00:00 | Autor: LEILA | stálý odkaz

Komentáře

0 komentářů:

přidat komentář
<< úvod

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se