« Úvod | S pokorou... »

LANAŘENÍ :)


Miluji na životě jeho pestrost,jeho neuvěřitelnou vrtošivost,která mne neustále překvapuje a občas mírně týrá :) a stále učí nové věci.
Jednoho krásného pondělního dne,kdy jako obvykle jsem u kamarádky ve firmičce a žehlíme a šijeme na cizí chlapi :),kteří mají líné ženy ale zase dost peněz aby si nás dvě mohli dovolit,jsem odrovnala jarmilu historkou,kdy jeden pán, se kterým jsem kdysi měla techtle mechtle, při orgasmu vydával zvuky jako houkající vlak…rezonoval a se stoupajícím vzrušením,jeho vlaková souprava nabírala nevídaných zvukových efektů..od mírného úúú,sílila k hůůů,volume šlo do prava a HŮŮŮŮŮ mělo sílu projíždějícího Pendolína :) na to nezapomenu,páč já sama..zůstala raději na nástupišti:) ale to jsem odbočila ..
Zkrátka jsme se domluvily , že až pojedeme domu ,stavíme se na chatě kde jsou nádherná májová koťata a jedno si bere kamarádka mé dcery. Pomazlíme se s těma potvůrkama a já pak pojedu směr fitko,kde učím od 19 h orient a čeká tam na mě košík třešní :)..úplatky miluju.
Vše šlo podle plánu,až do doby ,než jsem vycouvávala lesní cestou,kochajíc se okolím,nevěnovala jsem až takovou pozornost celkem důležitému momentu a tj. vyjetí na vozovku.Zdálo se mi že ty kopřivy co jsou u silnice by se mohly posekat,ale nenapadlo mě jaksi předvídat,že za nimi je menší betonový mostík… což jsem záhy zjistila visíc za ním jedním kolem!!!
Já asi nikdy nebudu kaskadérka a ani se těmto situacím nebudu smát jako můj kamarád,který kdysi jezdil rally a takové situace vlastně miluje :)
Ztuhlá tušením ,že něco je ŠPATNĚ,neb se nemůže LOUDA(jméno mého favouška) hnout ,pustila jsem volant a šla se juknout,kdo že mě drží za kola.
No,mé zjištění mi krapet přivolalo mdloby,neb mi bylo jasné že to nebude jednoduchá záležitost,že mám za 10 minut hodinu,že nevidím nikde žádného chlapa a prsten Arabely zůstal na nočním stolku :)
Jarmila docouvala taky „CO SE DĚJE LENI?“ vystoupivši v krásných dlouhých,zelených šatech.
„No co“ slyším její klidný hlas „Někde v autě mám lano,dostala jsem ho kdysi od ségry ka narozkám“
A už se potápí a hledá kdeže ono lano je.Já volám známé ať za mě vezme hodinu,že visím :) kolem ve vzduchu.
Situace pro kolemjedoucí vypadala asi takto…
Dvě lepé ženy v nejlepších letech,hledajíc nějaké háky kam se upne lano..lezoucí po lesní cestě,šmátrajíc a hledajíc… nakonec nějakým způsobem naaplikovávající lano a jako vítězové jdou zkusit jestli ta námaha bude k něčemu.
Ještě než Jája zasedla za své vozidlo,ptala se mě jestli mám vestu- výstražnou…má odpověď ,že VESTU MÁM UŠITOU Z HADÍCH KŮŽÍ se rozplynula vůkol :)
Povídám „Na co vestu,tvoje šaty jsou lepší :) jsou vidět odevšad“
Pak mě ale humor přešel,neb ona nařídila ať si sednu a koukám přidat plyn.No nebylo mi nejlépe,sem se bála že to nepůjde,že se mi utrhne kolo,že se přetrhne lano,že to cukne a spadnu do škarpy ,že roztaje Antarktida,že se už nikdy nezamiluju…no prostě jak jste ve stresu,myšlenkové pochody nabírají neskutečné hovadiny :)
Sedám do Loudy,startuji,blikám,potím se,lano se napíná,přidávám plyn,málo páč se bojim..cuk,přidám víc….škyt…naštvu se a sešlápnu loudovy krk.. a škub a jsem venku :) jupí,jupí jupí… obě jsme vyskočily z aut a s radostí lemovanou patřičnou hrdostí,že jsme to zmákly samy tančíme kolem lana.
Odborně kontroluji kolo,drží,snad mi někde neuletí říkám si.
„Vždy za dámy“ slyším Jáju,která mi podává vlhčené ubrousky a stíráme stopy šmíru,upravujíc dekolty a účesy  odjíždíme z lesní cesty….jedu na hodinu,kde se dneska budou asi jíst jen třešně .16.06.2009 20:02:59 | Autor: JÁ :) | stálý odkaz

Komentáře

2 komentářů:
  • 17.06. 21:08, Jarburka

    Tam jsme byly.....a jako VIP nás vedly protisměrem do chrámu sv.Víta dva muži v tmavých kvádrech. Jeden nám razil cestu a druhý nás kryl zezadu :)) prostě Češky:)

  • 17.06. 17:19, Valetol

    Haha, někde v autě mám lano, ale kde to ví jen přítel na telefonu. Vás někam pustit samotné, v Praze se opijete, na chatě zas padáte do škarp, pustit vás Na Pražský hrad, tak Klaus podá demisi.


přidat komentář
<< úvod

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se