« Úvod | Hurá za Tutanchámonem ... »

poprsí

poprsí
Můj přítel je bývalý boxer,Je to kus chlapa,s milým hlasem a úsměvem dítěte.Téhle kombinaci nešlo odolat :)

Krom krásných slov ,kterými vůči mé osobě nešetří,se přiznal na začátku vztahu ,že je horňák..ne ten zpěvák Pavel Horňák :) ale muž ,který má velice oblíbený plný dekolt u ženy.
To,že je jím je opravdu ,jsem se přesvědčila velice netradičním způsobem... na mamografu ..
Vášnivé první techtle mechtle pojal tak trošku jako zápas a já citlivá na trošku větší tlak,kdy se mi okamžitě tvoří modřiny,nestačila jsem se v kabince divit...
Doma jsem si ničeho nevšimla,leč v kabince s poměrně velkým zrcadlem a velmi intenzivní zářivkou jsem po sundání podprsenky oněměla...

"Já ho zabiju " nevěřícně jsem sledovala žlutozelené mapy na mých přednostech ...a bojovala s myšlenkou že kabinku opustím,tedy že se snad stihnu oblíct a přeobjednat.. Už už jsem sahala zpět po prádle když jsem zaslechla své jméno... paní ...ová pojďtě dál. Vkročila jsem do potemnělé místnosti ,kde byla moc milá sestřička,ovšem mamograf svítil..svítil jako maják na útesu,jako obchoďák o svátcích ,jako běloch mezi černochy..
V hlavě mi běželo,co když se mě na to zeptají , co jako řeknu. " Víte přítel je divoch ,chtěl si je odnést asi domů!
Takhle mě zhmoždit a zesměšnit :) naskočila mi pohádka s čerty nejsou žerty.
Přistoupila jsem k přístroji,bokem dle instrukcí ,a nechala vyfotit moje kolorizovaná prsa,sestřička to musela vidět taky,je se usmála a konala svou práci,asi je zvyklá na ledacos.
Odškodné bych viděla na nějaké pěkné prádélko od zlobivého čerta :)
05.01.2019 21:31:06 | stálý odkaz
<< úvod

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se