« Úvod | ...MÁM... »

Ten TUREK..byl fakt hnusnej!


Ten TUREK .. byl fakt hnusnej !

Řekla jsem a nemyslela tím příslušníka Orientálního světa.
Stárnu.
Jak se to pozná? Tccc je mi třeba kofein abych odpoledne zvládla to,co ve dvaceti letech bylo hotové levou zadní :)
Tak nějak to pozoruji již nějaký ten pátek a jedouc páté gumy jak se říká jsem vděčná za „Každé nové ráno“ kdy „ Vstanu a Neopařím se čajem“ v Poledne přemýšlím „Což takhle dát si špenát“
:D dneska mi to prýští,řekla by má nejlepší kamarádka. Přirovnání a přísloví..to je moje.Jednou jsem ve svém vtipném rozpoložení použila větu „ Čumí na to jako Bílej Tesák na granule“ Leč zpět k mému zamyšlení.

Stojím v koupelně,nemám brýle. Dívám se na sebe a v duchu říkám „ Měla by sis vytrhat obočí ,vypadáš jako Brežněv „
Taky maska na pleť by neuškodila děvče… gravitace rve všechno dolů , nedbale rejdím uchošťourem v místech na něj určených a přemýšlím co s vlasy. Návrat k černé dobrá volba,taková starší sestra Sněhurky .
Foukám si vlasy v předklonu a bezoptikovým pohledem kriticky sjíždím nohy.Tedy sloupy ,které podpírají mojí monumentální figuru !!!
Ježiš to je zas depka! Nějak moc materiálu,kde to mám reklamovat,proč mi to jako nandali ? Vždyť já to nikdy nechtěla .Pak mi cvakne krásná věta od výživového poradce Havlíčka.. „Dámy ta pneumatika kolem pasu..to je STRESOVÁ OBRUČ „ :)
Závisí moje štěstí na počtu odložených kilogramů? Ptám se sama sebe? Částečně si myslím ,že ano,protože se mi to zdá logické..proč tedy jiné baculky nestrádají optimismem a po jejich boku je fajn chlap? Asi nemám ještě vhodný bok :) neb u mých boků se to hemží prazvláštními zájemci-někde je chyba! Proč i štíhlé lepé bloncky jsou singl?
Vesmíre,po vzoru čarodějek z Eastweeku zhotovila jsem s kamarádkou..po lahvi kouzelně výborného vína, muže svých snů :) z vosku …tedy ne v životní velikosti,nevykradla jsem svíčkárnu :)
Moje kamarádka šla tak daleko,že mu dokonce udělala vlasy.. z ohonu svého psa :) Prý nechce plešouna.. já zas klidně ano,ale motorkáře,tak jsem se pokusila o přilbu..
Vypadalo to že mu na hlavě přistálo hejno holubů a svými exkrementy obdařilo celou lebku ovšem nejvíc ,jsme se zasmály při výrobě mužství našeho voskového snu.. Já tedy nešetřila materiálem ani fantazií,leč kamarádka mě dostala tím,že mu na „Něj“ přilepila kousek listu z nedaleké květiny,proto ,aby byl zdrženlivější :)
Potom jsme sepsaly co má mít za vlastnosti,a se slovy že musí mít něco na sobě z nás ,se chystaly je hodit přesně o půlnoci do krbu :)
Něco z nás ,něco z nás …. Ale co? Když jsme v téhle době všechny depilované,epilované úplně všude nakonec jsme si ustřihly cop .. „Ustřihni“ ale Nasťa má lepší cop !!!
Nějakýma užvatlanýma nůžkama jsme se nakonec částečně skalpovaly a zbytkem vosku přilepily našim idolům na jejich tělíčka naše DNA.
Hodina Sirael udeřila a my se smíchem vhodily oba výrobky do krbu a vyslaly tak komínem naši
Vesmírnou objednávku.. a co myslíte ? Nic,pořád jako nic. Jaro za dveřmi,a nic, ani JARO Slávik :) ten by nebyl špatnej.
Jestli já se letos nezamiluju ..tak se nejspíš nic nestane, jako jiná léta před tím,ale je krize,já už ani neflirtuju.
Vidím se v klášteře ,kolena mě bolí od klečení-při modlitbě
Ano jsem znovu panna .. halelujáááá
Sbírám bylinky suším houby pomáhám bližním nemyslím na sex.
Pěstuji zeleninu,ne okurky a mrkev.. kdepak pokušiteli :)
Vzbudím se..to byl ale blbej sen , vzpamatuj se ,něco dělej řve na mě moje nitro,řvu na něj „ Ale co ? „Co! já nevim! „ Řveme na sebe ,litujeme se,hecujeme se a nakonec jedeme ona-nitro,i já do práce a necháme toho kecání : ) zas někdy jindy … bude čas na naše pindy.
Šmarjá nezní to moc dvojsmyslně ??? :)


12.03.2013 18:26:22 | Autor: já :) | stálý odkaz

Komentáře

1 komentářů:
  • 12.03. 20:37, satenn

    Tohle mne opravdu rozesmálo. Miluju tvé psaní i když mne občas dokáže rozplakat. Ale smíchy:)


přidat komentář
<< úvod

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se