« Úvod | ....bez názvu :) »

Tamponyáda :)


TAMPONYÁDA :) aneb „Hledejte“!!!
Jak už to tak bývá,i mě se stalo na vlastní kůži cosi,co mi potvrdilo sílu vlastní sugesce.
Znáte to,líbí se Vám zelený kostýmek,ale ve Vaší velikosti mají jen modrý… a Vy ho prostě tak šíleně chcete,že uvěříte,že až tak modrý není,že je vlastně blankytný,azurový až k té zelené dojdete :) a šup do kabinky.
Ovšem v mém případě o kostýmek nešlo,to by bylo moc triviální .
Každý měsíc to otravuje co to je ? Složenky?.. no ty taky ,ale pro nás ženy je to přibližně týden,kdy jsme „Mimo provoz“ a to myslím nejen v intimní sféře,leč nám mozek a emoce fungují tak nějak jinak :)
Odulá,otupělá,rozlítostněná a to i nakřivo stojící popelnicí …:)
Je večer,dám si sprchu a spát… a ježiš,je to tady ,o pár dní dřív,sakra… kde mám okřídlené pomocnice..znova sakra.. nikde nic…šmarjáá nesnáším tampony,ale dcera jich pár doma nechala..sakra potřetíííí ..
Aplikuji,nadávám a neb jsem nastydlá… rozjíždí se „TO“ velmi rychle.
Ráno,budík,nestíhám… wc,sprcha a ve sprše.. hledání ztraceného pokladu…
To je divný,kde je? No ano,tampon nikde! Zahajuji soukromou gynekologickou ranní prohlídku.. nic!
Malinko se rosím,zjišťuji že tam někde je,prostě ho TAM cítím,on se otočil,on se zkroutil,on porušil gravitační zákon,on odcouval …on..nemá šňůrku,schválně ji schoval!Hledám v posteli,dokonce i na chodbě .Song “ Kde jsi,celou noc?“.. Dalibore, jak výstižný je tvůj hit.
Co teď ? ptám se sama sebe a už mám 10min.pracovní zpoždění. Je mi zle,přes noc i horečka a zbrusu nový opar,hilfeee - bolí mě celej člověk..napůl omdlívajíc jedu do práce.
Celé dopoledne na to myslím,předstírajíc střevní potíže lítám na wc a čekám ,že jako vyleze a s kyticí se omluví . ..
Nic,je mi čím dál tím hůř.Doma jsem už celá zelená,katastrofický scénář graduje,tampon mi leze někde kdoví kde,spustí si tam kořeny a já obrostu … musím k doktorovi ,noc už nevydržím.Na internetu zjišťuji,že už to bude jen na pohotovost.Nu což,znova sprcha,znova marné vyvolávání proradné buničiny :)
Jedu,parkuju,kupuju lístek ..ježišmarjá mě je zle,jak to řeknu?.. Pane doktore,či doktorko,víte..sakra vyndejte to ze mě !!! už je mi v zoufalství uplně jedno kdo mě toho zbaví :) i kdyby to byl PAPEŽ!
Připadám si v čekárně jako na trestné lavici.. nějaká sestřička se mě ujme a ptá se, co že mě trápí „Bludný tampon“ polknu .. a zezelenám ještě víc. Chápavě kývne hlavou a soucitně mi sdělí ,že někoho pošle. Poslala.
Paní doktorka byla milá a mladá,když jsem jí sdělila co se mi stalo,nehla brvou a chlácholivě mi slíbila že se na to podívá a problém vyřeší..já jí věřila,já jí tak věřila a doufala že toho zmetka vyndá .Rychle jsem vyskočila na kozu,jako gymnastka.mezi mými koleny zacinkalo a lov začal..trpělivě jsem zírala na zářivku nademnou.. když už to chvíli trvalo,a paní doktorka mlčela..pojala jsem podezření že tampon odcestoval ke slezině a budeme si muset nastavovat nástroje teleskopickou tyčí!!
A pak jsem slyšela ortel „ Bohužel paní ….ová ,tampon tam nemáte“………….. Hystericky jsem zařvala držíc háky „ To není možný,HLEDEJTE!“
Ona se snažila,vysvětlovala,já jí nevěřila,i kdyby mi to vyfotila já jí nevěřila… Začala se mnou celou situaci rozebírat.. od večera,pak ráno jak jsem vstala,jak jsem šla na wc..
Nesměle se zeptala „ Nemohl Vám vypadnout na wc? „ .. cvak.. minuta ticha za nenalezené tampony… opustil mne tak náhle,ani se nerozloučil,splachovadlo s tebou,ámen.
Mě málokdy dojde řeč,ale došla :) Po smíchu,tak osvobozujícím,jsem se zeptala jestli už měla podobný případ :) říkala že nejsem první,ale jistě doufala že poslední :)
Pro jistotu jsem si nechala potvrzení o prohlídce s jejím jménem,abych jí případně mohla žalovat,za zanedbání péče :).Dva dny jsem se z toho vzpamatovávala,a naštěstí paní doktorka nelhala :)
Když jsem to vyprávěla po pár dnech kamarádce ,dost se tomu smála,takže jsem to pro jistotu sepsala,abych na to s ní v klimakteriu s úsměvem zavzpomínala :)
PS-má zásoba hygienických výrobků je na takové úrovni a v takovém MNOŽSTVÍ ,že by mi záviděl i HARTMANN RICO :D


01.06.2012 22:04:57 | Autor: já :) | stálý odkaz

Komentáře

2 komentářů:
  • 12.06. 20:44, Michal

    inu..., milé děvče...i takové věci jsou.... :-)

  • 02.06. 07:56, ona73

    To je dokonale sepsaný. Děkuji za super nastartování do nového dne. Jen kluci vrčí, že jsem je probudila smíchem, že si fejetony od tebe mám čístraději během dne a ne v sobotu ráno.:-)


přidat komentář
<< úvod

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se